• Materac multipocket z lateksem i kokosem Horus

Wybierz pokrowiec
Rozmiar
1365.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Kurier Materac 0
Kurier Materac (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 537 800 466

image

Materac MultiPocket z lateksem i kokosem Horus - opis produktu

Horus jest mitycznym bogiem Egipcjan, panem nieba. Dopracowany w najdrobniejszym detalu materac MultiPocket z lateksem i kokosem Horus pozwoli z pewnością poczuć się jak w niebie. Ten warstwowy model materaca Premium ma twardość H3, najlepszą dla osób o wadze 80-100 kilogramów lub lżejszych, ale lubiących materace twarde. Zastosowanie elastycznego lateksu, siedmiostrefowej formatki kieszeniowej o wysokiej gęstości sprężyn, a także maty kokosowej daje połączenie niezwykłe. Dodatkowo materac jest dwustronny i antyalergiczny, co podnosi jego trwałość. Sprawdź wszystkie szczegóły dotyczące materaca Horus:

 • Materac MultiPocket z kokosem i lateksem Horus - zaawansowana funkcjonalność
 • Kieszeniowy materac strefowy - budowa modelu Horus

           -        Dobierz pokrowiec do materaca Horus - zapewnij sobie pełny komfort

 • Dla kogo kieszeniowy materac z lateksem i kokosem jest odpowiedni?

           -        Wysoki komfort dla alergików - czy materace lateksowe uczulają?

           -        Optymalny materac o właściwościach ortopedycznych

 • Materac lateksowy czy z kokosem - połącz najlepsze możliwości!

 

Materac MultiPocket z kokosem i lateksem Horus - właściwości produktu

Horus jest materacem o mnóstwie dobroczynnych atrybutów. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji oraz ich przygotowanie sprawiają, że ten model jest antyalergiczny. Powierzchnię użytkową stanowią obydwie strony materaca, co sprawia, że jego trwałość wzrasta. Strony mają tę samą funkcjonalność, nie są sezonowe. Niezależne sprężyny kieszeniowe zapewniają punktową sprężystość. Ich wyższe niż przeciętne zagęszczenie - MultiPocket decyduje o jeszcze lepszym, bardziej szczegółowym reagowaniu na nacisk. Uzupełnieniem tego działania jest warstwa pianki lateksowej FlexyLatex. Twardość materaca na poziomie H3 uzyskano dzięki zastosowaniu latexowanej naturalnej maty kokosowej. Ma ona również za zadanie poprawić cyrkulację powietrza oraz zwiększyć trwałość konstrukcji. Materac Horus ma właściwości ortopedyczne, jak również antygrzybiczne i antyalergiczne.

Kieszeniowy materac strefowy - budowa modelu Horus

Materac ma wielowarstwową symetryczną budowę, dzięki której możliwe było osiągnięcie wspomnianych właściwości na obydwu stronach użytkowych. Dzięki temu materac zyskuje wyższą trwałość. Jego poszczególne warstwy to idąc od środka:

 • Drobne sprężyny kieszeniowe o zwiększonej ilości 508 szt./m² na formatce pozwalającej na ułożenie w 7 stref o zróżnicowanym poziomie reakcji na nacisk, odpowiadające poszczególnym częściom ciała osób korzystających z materaca, określane jako MultiPocket 7 stref.
 • Milimetrowy podkład z filcu dla zwiększenia trwałości.
 • Mata z kokosa lateksowanego o grubości centymetra zapewniająca wyższą sztywność i trwałość, a także lepszą cyrkulację powietrza.
 • Pianka lateksowa FlexyLatex o grubości 4 centymetrów - doskonała elastyczność i idealne dopasowanie.
 • Owata o gramaturze 150 g/m² dla lepszych właściwości pokrowca i izolacji cieplnej.

Taki wkład ma grubość 22 centymetry, zaś całkowita wysokość rozłożonego materaca zależna jest od zastosowanego pokrowca.

 • Dobierz pokrowiec do materaca Horus - zapewnij sobie pełną wygodę

Wszystkie materace Horus sprzedawane są z dopasowanym pokrowcem posiadającym właściwości antyalergiczne. Pokrowiec jest ściągany, wyposażono go w zamek błyskawiczny ułatwiający również zakładanie. Poszczególne pokrowce różnią się składem materiału, właściwościami oraz sposobem pielęgnacji. Łączy je wysoka trwałość i komfort użytkowania. Aloe Vera zawiera wyciąg z aloesu, zaś SilverActive srebrną nić i właściwości antystatyczne. Delikatny pokrowiec Dormia, niepalny Margita czy odporny na częste pranie Medicott/Tencel? Wybór jest szeroki, warto rozważyć dostępne opcje.

Dla kogo kieszeniowy materac z lateksem i kokosem jest odpowiedni?

Model materaca Horus znajduje szerokie zastosowanie. Dzięki wielu dostępnym rozmiarom może być używany zarówno w łóżkach pojedynczych, jak i podwójnych. Kieszeniowa konstrukcja sprężyn uniemożliwia przenoszenie ich drgań podczas ruchu, dlatego dwie osoby śpiące jednocześnie zachowują spokojny sen. Materac w sposób indywidualny dopasowuje się do sylwetek śpiących na nim osób. Twardość materaca H3 zapewnia optymalne użytkowanie osobom o wadze od 80 do 100 kilogramów, jednak model ten odpowiada również osobom preferującym twardsze materace. Aby jego parametry były zachowane, należy użytkować go ze stelażem o prześwicie listew wynoszącym maksymalnie 5 centymetrów. Nadaje się dla osób z alergiami czy problemami z kręgosłupem.


image


 • Wysoki komfort dla alergików - czy materace lateksowe uczulają?

Zastosowanie pianki lateksowej w materacu Horus ma na celu zapewnienie maksymalnego komfortu użytkowania. Ten materac nie powoduje bezpośrednio uczuleń, gdyż został wykonany z niealergizujących materiałów. Jednak osoby mające potwierdzoną alergię na lateks nie powinny korzystać z materacy lateksowych mimo braku bezpośredniego kontaktu z tym materiałem w modelu Horus.

 • Optymalny materac o właściwościach ortopedycznych

Materac Horus nadaje się dla osób mających problemy z kręgosłupem lub inne ortopedyczne. Wspiera anatomię człowieka, nie powodując przeciążeń. Materac ugina się jedynie w punktach nacisku, przez co kręgosłup i kończyny są dobrze podparte. Pozwala na rozluźnienie mięśni zwykle napiętych w czasie utrzymywania stabilnej pozycji ciała.


image


Materac lateksowy czy z kokosem - połącz najlepsze możliwości!

Horus to model materaca łączący doskonałe właściwości różnych rozwiązań. Zapewnia nie tylko komfort prosto z natury dzięki kokosowi, sprężystość dzięki lateksowi, ale także idealne dopasowanie za sprawą stref i sprężyn kieszeniowych. To komfort domowego wypoczynku w jakości premium. Dodatkowo wszystkie materace objęte są standardową gwarancją producenta. Obejmuje ona również wkład sprężynowy przez okres pięciu lat.

 

Typ materaca Sprężynowy kieszeniowy
Twardość twardy H3
Wysokość 22 cm
Wysyłka 24h
Gwarancja 5 lat
Ilość sprężyn 508 szt./m2
Piankowy nie
Piankowy 7 stref nie
Sprężynowy bonellowy nie
Sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref tak
Wysokoelastyczny nie
Lateksowy tak
Nawierzchniowy nie
Kokos tak
Lateks tak
Pianka VISCO nie
Ortopedyczny nie
Antyalergiczny tak
Lato/zima nie
Dla dwóch osób tak
Dla puszystych tak
Samomasujący nie
Dla dzieci nie
Pianka wysokoelastyczna nie
Hydrożel nie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie