• Materac pocket memory z kokosem Hypnos

Wybierz pokrowiec
Rozmiar
955.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Kurier Materac 0
Kurier Materac (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 537 800 466

image

 

Materac pocket memory z kokosem Hypnos

Materac Hypnos należy do jednego z najbardziej elastycznych modeli, dzięki czemu mogą na nim spać użytkownicy o różnej masie ciała. Producent tego modelu zadbał o to, aby system pianki pamięciowej pod wpływem ciepła i ciężaru ciała uciskającego powierzchnię materaca w trakcie snu zapamiętał kształt osoby śpiącej na danym materacu. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które zapewnia zdrowy i komfortowy sen bez względu na to, czy dana osoba preferuje spać na boku, czy też sypia na plecach. Pianka termoelastyczna odgrywa ogromną rolę w budowie materaca pamięciowego Hypnos. Osoby cierpiące na bóle stawów, mogą je złagodzić, korzystając z dobroczynnych właściwości modelu ortopedycznego. Materac zapewnia odpowiednie punkty podparcia w trakcie snu zarówno dla krzyża, głowy, jak i górnej części pleców. Materac ortopedyczny Hypnos ma jednak o wiele więcej zalet. Pomimo tego, że jest niezwykle elastyczny i dopasowuje się do każdego kształtu ciała, sprawdza się wyśmienicie w sypialni małżeńskiej. Dzięki specjalnie wydzielonym strefom, które zostały wypełnione gęsto rozstawionymi sprężynami, osoba śpiąca po jednej stronie materaca nie odczuje ruchów swojego partnera. Dzięki takiej konstrukcji każdy użytkownik może być spokojny o swój komfortowy i niczym nieprzerwany wypoczynek w nocy.

  • Zalety materacy ortopedycznych
  • Czym są materace dostosowane do dwóch osób?
  • Czym jest warstwa kokosowa w materacach?

Zalety materacy ortopedycznych

Niezależnie od tego, czy użytkownik cierpi na bóle pleców, czy też odcinka lędźwiowego, materac ortopedyczny pomaga zredukować odczuwany dyskomfort. Wielu lekarzy poleca wyposażenie się w materac ortopedyczny osobom, które dochodzą do siebie po kontuzji w sporcie. Materac ortopedyczny pozwala pójść o krok dalej. Oprócz redukcji dyskomfortu w trakcie snu, jego utwardzona nawierzchnia podtrzymuje mięśnie i stawy w zdrowej dla organizmu pozycji. Materac ortopedyczny jest szczególnie polecany wszystkim ludziom, którzy zmagają się z artretyzmem i osteoporozą. Dzięki dobrze osadzonym strefom, które zostały wypełnione sprężynami, materac Hypnos dopasowuje się do kształtu ciała w taki sposób, aby podpierać najważniejsze punkty nacisku podczas snu. Za pośrednictwem tych rozwiązań, ciało nie zapada się w głąb powierzchni materaca, a jego kokosowa wkładka zapobiega zwijaniu się. Odpowiednia postawa kręgosłupa może w trakcie snu może przyczynić się nie tylko do zmniejszenia bólu stawów, ale także poprawić poziom energii w trakcie dnia.

 

image

 

Dodatkowe wsparcie, które oferuje materac Hypnos, jest szczególnie istotne dla wszystkich użytkowników, którzy zmagają się z artretyzmem. Dzięki temu, że materac pamięciowy utrzymuje wygodną postawę osoby śpiącej, rzadziej wywołuje bóle, które mogą przyczynić się do wybudzenia użytkownika w środku nocy. Warto również wspomnieć o tym, że materace ortopedyczne są niezwykle opłacalnym rozwiązaniem. Cena dla niektórych osób początkowo sprawia wrażenie nieprzystępnej na tle innego modelu materaca ze sprężynami, jednakże na dłuższą metę wytrzymałość modelu Hypnos zapewnia nabywcy, że materac posłuży mu przez wiele długich lat.

 

image

 

Czym są materace dostosowane do dwóch osób?

Bardzo często partnerzy mają różne harmonogramy pracy, co przekłada się na inne godziny snu. Z całą pewnością ostatnią rzeczą, której pragnie szczęśliwa para, jest budzenie swojej drugiej połówki z każdym dynamicznym ruchem podczas snu. Jest to powód, dla którego warto wybrać materac z funkcją pocket memory. Funkcja ta ogranicza przenoszenie ruchu między jedną i drugą stroną materaca, co przyczynia się do spokojniejszego snu. Jest to niezwykle korzystne w przypadku ludzi, którzy mają lekki sen. Materac pocket memory skutecznie pochłonie ruch, nawet gdy jedna z osób obudzi się w nocy i postanowi udać się do łazienki. Ta fantastyczna zaleta materaca Hypnos zabezpieczy partnera przed naruszeniem jego błogiego snu.

Czym jest warstwa kokosowa w materacach?

Materace z warstwą kokosową wykonane są z naturalnego włókna pozyskiwanego z łusek orzecha kokosowego. Materace te charakteryzują się solidnymi punktami podparcia, które utrzymują ciało w odpowiedniej pozycji podczas snu, bez narażenia użytkownika na opadanie, które powoduje dyskomfort. Materace te zapewniają nie tylko fizyczne korzyści dla kości i stawów, ale także sprawdzają się antyalergicznych produkcjach z uwagi na organicznym profil włókna kokosowego. Materace z warstwą kokosową charakteryzują się również świetną wentylacją, co będzie plusem dla użytkowników, którzy nie lubią spać na nagrzanej powierzchni. Warstwa kokosowa utrzyma idealną dla snu temperaturę, co przyczyni się do zapewnienia dobrego i relaksującego snu. Materace z warstwą kokosową to także lepsze podparcie dla osoby śpiącej. Sprężyste włókna orzecha kokosowego bardzo dobrze wyrównują kręgosłup osób, które śpią na plecach.

 

Typ materaca Sprężynowy kieszeniowy
Twardość średni H2
Wysokość 17 cm
Wysyłka 24h
Gwarancja 10 lat
Ilość sprężyn 272 szt./m2
Piankowy nie
Piankowy 7 stref nie
Sprężynowy bonellowy nie
Sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref tak
Wysokoelastyczny nie
Lateksowy nie
Nawierzchniowy nie
Kokos tak
Lateks nie
Pianka VISCO tak
Ortopedyczny tak
Antyalergiczny tak
Lato/zima nie
Dla dwóch osób tak
Dla puszystych nie
Samomasujący nie
Dla dzieci nie
Pianka wysokoelastyczna nie
Hydrożel nie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie