• PIASKOWNICA DREWNIANA Z ŁAWECZKAMI ZAMYKANA 140x140

Symbol: PIA-140
299.00 -13% 259.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 19.99
Piaskownice Kurier DPD 19.99
Piaskownice Kurier DPD Pobranie 24.99
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 537 800 466

 Piaskownica Dla Dzieci Zamykana z Ławeczkami 140x140 + Gratisy

Wykonana jest z wysokiej jakości suchego drewna sosnowego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa Twoich dzieci kanty w deskach zostały zaokrąglone a płaszczyzna oheblowana i oszlifowana. Piaskownica jest bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci.

Piaskownica posiada dwie składane ławeczki, który w trybie złożonym chronią piasek przed dostaniem się do środka np. śmieci, liści, zwierząt, czy innych niepożądanych zanieczyszczeń. Montaż jest dość prosty i łatwy. Piaskownica idealnie nadaję się jako miejsce zabaw dla dzieci.

 

Wymiary Piaskownicy z Ławeczkami:

  • długość: około 140 cm;
  • szerokość: około 140 cm;
  • grubość deski: 18/20mm.

Informacje Szczegółowe:

zestaw zawiera: piaskownica składana z ławeczkami, wkręty i zawiasy, plandeka ochronna, agrowłóknina izolacyjna, oraz instrukcja.

montaż: we własnym zakresie, zgodnie z instrukcją.

suche deski idealnie obrobione, oheblowane i oszlifowane a kanty zaokrąglone z nawierconymi otworami ułatwiającymi montaż piaskownicy.

image

 

Montaż Piaskownicy z Ławeczkami

  • Nawiercone otwory, dzięki nawierconym otworom montaż jest bardzo łatwy i szybki, nie potrzeba specjalistycznego sprzętu ani umiejętności. Będziesz potrzebował tylko wkrętarki lub wkrętaka.
  • Prawie wszystkie niezbędne otwory do montażu zostały wcześniej nawiercone, co oznacza, że nie są to tylko zwykłe deski, oraz, że nie popękają przy skręcaniu.
  • Wkręty i zawiasy znajdują się w zestawie.

Montaż i Impregnacja Zabawą dla Całej Rodziny

Montaż i impregnacje jest na tyle prosta, że bez problemu można je uczynić projektem dla całej rodziny, w trakcie której spędzimy wartościowy czas z dziećmi, oraz zaczniemy ich uczyć zaangażowania, i pracy zespołowej.

Do impregnacji wystarczy użyć impregnatu ekologicznego, który jest bezpieczny dla zdrowia. Impregnacje można również wykorzystać w celu nadania piaskownicy indywidualnego charakteru, oraz poprzez wybranie odpowiedniego koloru i odcienia lepiej wkomponować nasz nowy obiekt małej architektury do otoczenia ogrodu, podwórka, domu.

Agrowłóknina Koloru Czarnego

Czarna agrowłóknina dla lepszej izolacji z podłożem, aby piasek w piaskownicy nie mieszał się z ziemią, oraz żeby odizolować go od robaków, oraz mogących przebijać się od dołu chwastów.

Zalety Czarnej Agrowłókniny:

  • izolacja piaskownicy od podłoża;
  • piasek nie miesza się z ziemią znajdującą się pod piaskownicą;
  • uniemożliwienie przebijania się chwastów, i roślin;
  • ograniczenia możliwość robakom przechodzenia do piasku.

Agrowłóknina nie tylko eliminuje mieszanie piasku z ziemią, ale także wyznacza strefę zabawy wokół piaskownicy, oraz ułatwia utrzymanie porządku wokół piaskownicy,

Niebieska Plandeka Ochronna

Plandeka dla lepszej ochrony piaskownicy przed warunkami atmosferycznymi, szczególnie deszczem, oraz umożliwiająca zabezpieczenie piaskownicy w okresie zimy. Ale także słońcem, i wiatrem.

Wykonana jest z obustronnie laminowanego polipropylenu w kolorze niebieskim. Wodoodporna warstwa skutecznie chroni przed wilgocią.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie