• Rower Zipro treningowy magnetyczny Nitro

Symbol: 1592569
1174.88
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Trenuj w domu (Kurier24h) 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 537 800 466

Spalaj kalorie, wzmacniaj kondycję i poprawiaj wygląd swojej sylwetki

Ćwicz nie wychodząc z domu i ciesz się szybkimi efektami

Rower magnetyczny Nitro Zipro stwarza najlepsze warunki do prowadzenia domowego treningu fitness. Skutecznie wzmocnisz dolne partie ciała, spalisz kalorie oraz pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Dzięki regularnemu ćwiczeniu na rowerze Nitro troszczysz się o swoją sprawność fizyczną, zdrowie i dobre samopoczucie.

 • Trenujesz kiedy chcesz
 • Trenujesz niezależnie od godzin otwarcia siłowni
 • Nie tracisz czasu na dojazd i powrót z siłowni
 • Pomieszczenie do ćwiczeń i sprzęt tylko dla Ciebie
 • Wyznaczasz coraz ambitniejsze cele treningowe i je osiągasz
 • Cieszysz się zauważalnymi rezultatami
 • Trening pod kontrolą. Śledź dystans, czas i ile spalasz kalorii

Rower został wyposażony w komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Ekran informuje o bieżącym treningu prezentując wartości m.in. prędkości, pokonanego dystansu, spalonych kalorii, czy obrotów na minutę.

Trzymaj rękę na pulsie

Komputer dokonuje też pomiaru tętna za pomocą umieszczonych na uchwytach kierownicy dotykowych czujników. Możliwość ustawienia górnej granicy pulsu z sygnalizacją dźwiękową po jej przekroczeniu umożliwia monitorować swój wysiłek w trakcie treningu. Ekran wyświetla jedną z wybranych wartości, a po aktywowaniu funkcji scan pokazuje kolejno wszystkie parametry.

Prosta obsługa

Komputer jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Prezentowane wartości dotyczące treningu są dobrze widoczne na czytelnym ekranie. Funkcja Scan po aktywowaniu wyświetla kolejno wszystkie parametry i pozwala bez zdejmowania rąk z kierownicy monitorować wszystkie pomiary. Przyjmij najwygodniejszą i prawidłową pozycję do ćwiczeń Rower Zipro Nitro łatwo dopasować do warunków fizycznych swoich i innych domowników, którzy również zechcą z niego korzystać. Możesz ustawić wysokość, odległość od kierownicy oraz kąt nachylenia siodełka, a także kąt nachylenia kierownicy W rezultacie podczas jazdy Twoje ciało znajduje się w najdogodniejszej pozycji sprzyjającej bezpieczeństwu i wysokiej skuteczności treningu.  

W łatwy i wygodny sposób wyregulujesz:

 • Siodełko w pionie
 • Siodełko w poziomie
 • Kąt nachylenia siodełka
 • Kąt nachylenia kierownicy
 • Poziom oporu
 • Paski przy pedałach stabilizujące stopy
 • Więcej możliwości dopasowania to większy komfort treningu
 • Regulacja kąta nachylenia kierownicy

Kąt nachylenia kierownicy roweru wpływa na komfort oraz skuteczność ćwiczeń. Możliwość dopasowania do wzrostu pozwala przyjąć prawidłową pozycję i nie obciążać pleców w trakcie ćwiczeń.

Regulacja pozioma i nachylenia siodełka

Regulacja położenia poziomego siodełka umożliwia ustawienie jego odległości od kierownicy. Dzięki możliwości zmiany nachylenia pozycja do ćwiczeń i sam trening są jeszcze bardziej wygodne.

Regulacja wysokości siodełka

Możliwość ustawienia wysokości siodełka pozwala na jego precyzyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i warunków fizycznych osoby ćwiczącej. Komfortowy trening w warunkach domowych Niezawodny system oporu magnetycznego, który charakteryzuje bezawaryjna praca zapewnia płynność na każdym z 8 poziomów obciążenia. Regulacji dokonuje się za pomocą pokrętła umieszczonego na przedniej kolumnie.  Rower Zipro Nitro dzięki swojej ergonomii oraz sprawdzonym i praktycznym rozwiązaniom dba o zachowanie wygody w trakcie ćwiczeń. Każdy trening jest nie tylko wydajny i przynosi mnóstwo korzyści dla zdrowia, ale i komfortowy.

Odpowiednie nawodnienie w trakcie ćwiczeń

Umieszczony w zasięgu ręki bidon pozwala uzupełniać płyny podczas intensywnych treningów.

Komfort podczas długich sesji

Ergonomiczne siodełko z uchwytem na ręcznik i precyzyjną regulacją gwarantuje wygodną i odpowiednią pozycję podczas treningu. 

Półka na urządzenia mobilne

Komputer został wyposażony w specjalną półkę do położenia smartfona lub tabletu. Ułatwia to korzystanie z aplikacji treningowych oraz pozwala cały czas być online.

Stabilizacja stóp w trakcie jazdy

Samopoziomujące pedały z regulowanymi paskami na stopy utrzymującymi stopę w odpowiedniej pozycji. Szerokie podstawy zapewniają stabilność roweru w trakcie ćwiczeń Odpowiednie wypoziomowanie możliwe jest dzięki specjalnym stopkom umieszczonym na tylnej podstawie.

Praktyczny transport

Rower posiada kółka transportowe, na których można go bez wysiłku przesunąć w dowolne miejsce na czas trwania treningu i po jego zakończeniu.

Twoja siłownia w Twoim domu

Seria urządzeń Zipro - Nitro i Hulk Orbitrek otwiera nowe możliwości, dzięki którym Twój domowy trening będzie bardziej kompleksowy. Na orbitreku Zipro Hulk włączysz do ćwiczeń górne partie mięśni i będziesz harmonijnie modelować całe ciało bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej. Wygląd orbitreka Hulk Zipro jest spójny z wyglądem roweru Nitro - te dwa urządzenia stworzą w Twoim mieszkaniu domową siłownię w jednolitym, efektownym stylu.      

Szybkie spalanie kalorii i poprawa sylwetki

Wzmacniaj i wyszczuplaj dolne partie

Rower stacjonarny jest jednym z najpopularniejszych urządzeń typu cardio wybieranych do treningu domowego. Nie zajmuje wiele miejsca i pozwala prowadzić skuteczny trening we własnych czterech ścianach. Ćwiczenia na nim angażują do pracy przede wszystkim mięśnie nóg. Najintensywniej podczas jazdy pracują dwugłowe i czworogłowe ud, łydki oraz pośladki, a także mięśnie brzucha i ramion. Dużą zaletą rowerków jest to, że nie obciążają stawów i kręgosłupa ciężarem własnego ciała, dlatego korzystanie z nich jest bezpieczne. Ciesz się szczupłym wyglądaem Trening z użyciem rowerów treningowych pozwala wydajnie spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Po zaledwie 30 minutach pracy z rowerkiem organizm spala nawet ponad 200 kcal. Ćwiczenia umożliwiają poprawiać swój wygląd i szybko dostrzec zauważalne różnice w postaci wyszczuplonych i wyrzeźbionych nóg, pośladków oraz bioder.

Rower

Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

Wymiary rowerka: wymiary (dł. x szer. x wys.): 104 x 59 x 140 cm(Wymiary - długość, wysokość - zależą od ustawienia kierownicy. Podano uśrednione dane.)

waga: 28,6 kg wymiary transportowe: 91,5 x 25,5 x 66 cm

waga brutto: 30,6 kg

System oporu: magnetyczny system oporu

waga systemu koła zamachowego: 8 kg

regulacja: manualna ilość poziomów

obciążenia: 8

Siodełko:

wygodne siodełko z pianki EVA

regulacja wysokości (od ziemi): 83 - 100 cm

regulacja wysokości (od pedałów): 70 - 90 cm

ilość poziomów regulacji: 8

Kierownica:

odległość kierownicy od siodełka: 40 - 47 cm(odległość mierzona jest przy maksymalnej wysokości siodełka, od jego początku do wspornika kierownicy)

sensory pulsu w uchwytach kierownicy

Stabilizatory:

szerokość: przedni 53 cm, tylni 59 cm

Kółka transportowe w przednim stabilizatorze stopki poziomujące w obu stabilizatorach

Inne: antypoślizgowe, samopoziomujące pedały z regulowanymi paskami półeczka na urządzenie mobilne uchwyt na ręcznik

Gwarancja door to door

Komputer Wyświetlacz LCD 

Mierzone parametry: czas prędkość dystans całkowity dystans (ODO) kalorie puls Funkcje: SCAN - cykliczne wyświetlanie parametrów treningu odliczanie ustawionej wartości (czasu, dystansu, ilość kalorii) ostrzeżenie o przekroczeniu ustawionej wartości pulsu (z alarmem) Pulse Rate oszczędzanie energii - wyłączenie po 4 minutach bezczynności

Zdjęcia mają charakter poglądowy. Zestaw nie zawiera ręcznika ani urządzeń mobilnych.

 

Rodzaj Pionowe;

Maksymalna waga użytkownika 150 kg;

Waga koła zamachowego 8 kg;

Waga [kg] 27;

Darmowa dostawa Darmowa dostawa;

Przeznaczenie Domowe;

System oporu Magnetyczny;

Programy treningowe Nie;

Sezonowość CAŁOROCZNY;

Opłata dla PM paczka do 30 kg;

Współpraca z aplikacjami mobilnymi Nie;

Wariant Czarno-szary;

Technologie Nie dotyczy;

Bluetooth Nie;

Komputer Tak;

Gniazdo USB Nie;

Gniazdo słuchawkowe Nie;

Kółka transportowe Tak;

Uchwyt na bidon Tak;

Uchwyt na urządzenia mobilne Tak;

Wyklucz z autoopisu Tak;

Odległość siedziska od podłoża 83 - 100 cm;

Odległość siedziska od pedałów 75 - 95 cm

Gwarancja door to door!

Darmowa dostawa!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie