• Zipro Bieżnia elektryczna Pacemaker iConsole+

Symbol: 5942805
4068.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Trenuj w domu (Kurier24h) 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 537 800 466

Bieżnia Zipro Pacemaker - Czerń i złoto odświeżonego designu Zipro idealnie odzwierciedla jej charakter. Klasyka muśnięta nowoczesnym i ekskluzywnym akcentem razem sprawiają, że bieżnia Pacemaker niczym ,,balonik'' na trasie zawodów prowadzi bieg niezależnie od dystansu i pozwala osiągnąć założony cel. Bieżnia Zipro Pacemaker ma masywną konstrukcję która zapewniają jej stabilność w trakcie ćwiczeń oraz duży pas biegowy pozwalający swobodnie prowadzić trening osobom o różnych warunkach fizycznych i technice biegu. System bezpiecznego składania i kółka transportowe sprawiają, że pomimo swych gabarytów z bieżni można komfortowo korzystać w warunkach ograniczonej przestrzeni. Silnik bieżni napędza pas do maksymalnej prędkości od 18 km/h, dlatego umożliwia ona prowadzić marsz, marszobieg, trucht oraz szybki bieg. Komputer bieżni Zipro Pacemaker przyciąga uwagę dużym wyświetlaczem z 7 oknami LED. Informują jednocześnie o wielu parametrach treningu i pozwalają monitorować m.in. prędkość, czas, kąt nachylenia, czy dystans. Jedno z okien imituje owal będący bieżnią stadionu sportowego. Półka na urządzenia mobilne umożliwia swobodnie korzystać z aplikacji treningowych lub być online, a port USB zapobiega rozładowaniu baterii smartfona lub tabletu. Bieżnia jest kompatybilna z aplikacją iConsole+, która pozwala na jej bezprzewodową obsługę smartfonem poprzez Bluetooth. 99 programów treningowych i 3 indywidualne użytkownika motywują do działania i poprawiają efektywność treningów.

Cechy bieżni Pacemaker:

Duża powierzchnia do biegania Wydajna amortyzacja, która oszczędza stawy

Komputer z 99 programami treningowymi

Półka na urządzenie mobilne oraz port mp3 i USB

Łatwy i bezpieczny system składania

Kółka transportowe

Bezawaryjny silnik - Bieżnia Zipro Pacemaker jest wyposażona w wydajny silnik, który charakteryzuje się płynną i bezawaryjną pracą. Marszobieg lub szybkie tempo Zakres prędkości 1-18 km/h umożliwia prowadzić marsz, marszobieg, spokojny trucht do długich biegów oraz szybki bieg wzmacniający wytrzymałość.

Zmiana nachylenia - Wygodna regulacja nachylenia pasa biegowego w zakresie 0-15% pozwala imitować podbiegi, wzmocnić pracę nóg i lepiej przygotowywać się do sezonu startowego.

Komfort korzystania w domu - Bieżnia jest przeznaczona i doskonale przystosowana do użytku domowego. Kółka transportowe umożliwiają wygodnie zmieniać jej położenie, a możliwość składania oszczędza miejsce w pomieszczeniu

7 okien LED - Duży ekran bieżni z 7 oknami LED daje pełen obraz bieżącego treningu. Każde z okien niezależnie informuje o parametrach wyświetlając m.in. prędkość, czas, spalone kalorie czy puls.

99 programów treningowych - Komputer jest wyposażony w 99 programów treningowych i 3 indywidualnych użytkownika. Dzięki nim treningi nie są monotonią, ale motywują do działania i wyznaczania coraz ambitniejszych celów.

iConsole+ i Kinomap dają jeszcze więcej możliwości treningowych - Dzięki aplikacji iConsole+ Training rozszerzysz możliwości komputera, ponieważ skorzystasz z wielu dodatkowych programów treningowych. Twój domowy trening fitness będzie atrakcyjny i nigdy się nie znudzi, a dzięki aplikacji włączysz się w społeczność pasjonatów fitnessu oraz aktywnego stylu życia. iConsole+ Training pozwala na trenowanie z użyciem aplikacji Kinomap. Przeprowadzisz trening na wybranej przez siebie trasie, po której poprowadzi Cię efektowny filmik. Weźmiesz udział w wyścigu z innymi zawodnikami dostępnymi online, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Aplikacja zapewni również stały monitoring postępu treningu.

Wybierając bieżnię Zipro Pacemaker otrzymujesz:

  • Nowoczesne urządzenie fitness tylko dla siebie
  • Możliwość treningu niezależnie od godzin otwarcia siłowni
  • Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone normą DIN EN 957-1/5
  • Profesjonalny serwis ze stałym dostępem do części zamiennych        

Bieżnia

Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

Wymiary bieżni: wymiary (dł. x szer. x wys.): 188 x 82 x 151 cm

wymiary po złożeniu: 118 x 82 x 151 cm

waga: 96 kg

wymiary transportowe: 186,5 x 90 x 41,5 cm

waga brutto: 106 kg

Pas biegowy:

wymiary: 140 x 51,5 cm

regulacja kąta nachylenia: komputerowa

kąt nachylenia: 0-15%

antypoślizgowa powierzchnia pasa biegowego

amortyzacja: Comfort+ Protect

system szybkiego składania

system bezpiecznego opadania pasa biegowego

Silnik:

prędkość: 1-18 km/h

moc silnika: stała 3 KM (szczytowa 5 KM)

zasilanie: 230 V

Sterowanie i pomiar:

przyciski szybkiej regulacji na pulpicie: kąt nachylenia pasa, prędkość dotykowe sensory pulsu na uchwytach klucz bezpieczeństwa do awaryjnego zatrzymania bieżni

Inne:

wbudowane głośniki

2 uchwyty na bidon

półka na urządzenie mobilne

kółka transportowe

Gwarancja door to door

Komputer

Wyświetlacz LED 

Wyświetlane parametry: czas prędkość dystans kalorie puls kąt nachylenia wizualizacja postępu trasy

Programy treningowe: 99 programów automatycznych

3 programy użytkownika funkcja pomiaru tkanki tłuszczowej (Body Fat)

funkcja odliczania ustawionej wartości (czas, odległość, ilość kalorii)

Przyciski szybkiego wyboru: prędkość: 4, 8, 12 km/h

kąt nachylenia: 4, 8, 12%

Odtwarzanie muzyki: przyciski regulacji głośności przyciski wyboru utworu (następny, poprzedni)

Kompatybilnośc z aplikacją mobilną (iConsole+ Training, Kinomap)

Porty: Jack 3.5 (MP3) USB Bluetooth

Tryb oszczędzania energii

 

Przeznaczenie Domowe;System oporu Elektryczny;Prędkość maksymalna 18 km/h;Długość pasa 140 cm;Maksymalna waga użytkownika 150 kg;Szerokość pasa 51.5 cm;Waga [kg] 96;Moc silnika 5 KM;Wariant Czarny;Funkcje Pomiar czasu;Pomiar dystansu;Pomiar prędkości;Pomiar pulsu;Programy treningowe Tak;Wyświetlacz Tak;Bluetooth Tak;Współpraca z urządzeniami mobilnymi Tak;Gniazdo mini Jack Tak;Uchwyt na bidon Tak;Uchwyt na urządzenia mobilne Tak;Regulacja kąta nachylenia Tak;Nawiew Nie;Gniazdo USB Tak;Wi-Fi Nie;Kółka transportowe Tak;Możliwość złożenia Tak

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie