• Zipro Bieżnia elektryczna Tekno

Symbol: 5304086
1790.88
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Trenuj w domu (Kurier24h) 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 537 800 466

Niezależność od smogu, opadów i niskich temperatur. Nie rezygnuj z biegania z powodu złej pogody albo zanieczyszczeń powietrza. Utrzymuj formę przez cały rok niezależnie od warunków za oknem i godzin otwarcia siłowni. Tekno jest bieżnią Zipro, która we własnym domu pozwala prowadzić zróżnicowane treningi osobom o różnym poziomie wytrenowania: marsze, marszobiegi, biegi kondycyjne i szybkie biegi z prędkością do 18 km/h. Możliwość regulacji nachylenia pasa odzwierciedla pokonywanie wzniesień, a sterowanie prędkością umożliwia dostosować tempo biegu. Komputer z ekranem podświetlanym na niebiesko pozwala kontrolować trening. Rejestruje prędkość, czas, dystans, całkowity dystans, kalorie i puls mierzony przez dotykowe czujniki na uchwytach. Wydajna amortyzacja tłumi wstrząsy i minimalizuje obciążenie stawów podczas biegania, a kółka transportowe i możliwość składania ułatwia korzystanie z bieżni w warunkach domowych.

Trening pod kontrolą - Czytelny wyświetlacz

Komputer bieżni zostały wyposażony w ekran podświetlany na niebiesko. Wyświetlane na nim informacje są dobrze widoczne i czytelne. Prezentuje kilka parametrów pozwalając na jednoczesny podgląd np. prędkości, czasu, dystansu i spalonych kalorii.

Dokładny pomiar danych

Bieżnia dokonuje pomiarów danych treningowych. Prezentuje na ekranie czas, prędkość, dystans, całkowity dystans (od włożenia baterii), spalone kalorie. Mierzy też puls za pomocą dotykowych czujników umieszczonych na poręczach. Trenuj wydajniej dzięki programom Wgrane programy sprawiają, że każdy trening może przynosić więcej korzyści. Urozmaicają ćwiczenia i ułatwiają realizowanie założonych celów.

Wygodne bieganie w domowym zaciszu 0,8-16 km/h -zakres prędkości. Wydajny silnik i prędkość. Bieżnia korzysta z bezawaryjnego silnika. Zakres prędkości 1-16 km/h umożliwia prowadzić marsz, spokojny trucht, bieg kondycyjny i szybki. Zarządzanie prędkością ułatwiają przyciski bezpośredniego wyboru. 3 poziomy zakres nachylenia Kąt nachylenia pasa 3 poziomy ustawienia nachylenia pasa pozwalają imitować podbieg i bardziej angażować do pracy mięśnie nóg. Dobrze sprawdza się też podczas przygotowań do wymagających biegów na zewnątrz. 78x68x144 cm wymiary po złożeniu.

Wygodne korzystanie w domu

Łatwe składanie do pozycji pionowej pozwala znacznie zaoszczędzić miejsce i ułatwia przechowywanie. Dzięki kółkom transportowym bieżnię można bez trudu przemieszczać z miejsca na miejsce na czas treningu i po jego zakończeniu.

Ochrona stawów

System Comfort Protect składa się z 8 elastomertów. Oszczędza stawy w trakcie biegania i chroni je przed przeciążeniami w momencie kontaktu stopy z podczas każdego stawianego kroku. Amortyzacja dba o zachowanie komfortu i bezpieczeństwa niezależnie od stopnia nachylenia pasa w trakcie treningu. Mnóstwo korzyści Trening cardio Systematyczny trening cardio to najlepsze, co możesz dać swojemu sercu. W dłuższej perspektywie dbanie o serce oraz układ krążenia poprzez regularny wysiłek fizyczny jest najważniejsze. Wysoka forma fizyczna ma kluczowe znaczenie dla jakości życia i codziennego funkcjonowania.

Spalanie tłuszczu

Ćwiczenia na bieżni są świetnym sposobem na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawę kondycji. Regularny trening pozwala szybko spalać kalorie i łatwo osiągnąć oraz utrzymać szczupła sylwetkę oraz dobrą kondycję.

Sprawne ciało

Bieżnia poprawia i umożliwia utrzymać sprawność całego ciała. Wzmacnia szczególnie dolne partie mięśniowe. Szeroki zakres prędkości, który pozwala także na chód lub marsz sprawia, że ze sprzętu mogą korzystać również osoby po kontuzjach oraz seniorzy.

Bieżnia

Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

Wymiary bieżni: wymiary (dł. x szer. x wys.): 155 x 68 x 132 cm

wymiary po złożeniu: 78 x 68 x 144 cm

waga: 42,6 kg

wymiary transportowe: 163,5 x 77,5 x 29 cm

waga brutto: 47,6 kg

Pas biegowy:

wymiary: 120 x 40 cm

regulacja kąta nachylenia: manualna

kąt nachylenia: 3 poziomy antypoślizgowa powierzchnia pasa biegowego

amortyzacja Comfort Protect system szybkiego składania system bezpiecznego opadania pasa biegowego

Silnik:

prędkość: 0,8-18 km/h

moc silnika: stała 1,5 KM (szczytowa 2,5 KM)

zasilanie: 230 V

Sterowanie i pomiar:

przyciski szybkiej regulacji na rękojeściach: start/stop, prędkość przyciski szybkiej regulacji na pulpicie: prędkość dotykowe sensory pulsu na uchwytach klucz bezpieczeństwa do awaryjnego zatrzymania bieżni

Inne:

wbudowane głośniki 2 uchwyty na bidon półka na urządzenie mobilne kółka transportowe

Gwarancja door to door

Komputer

Wyświetlacz LCD podświetlany na niebiesko

Wyświetlane parametry: czas prędkość dystans kalorie puls

Programy treningowe: 12 programów automatycznych

3 programy użytkownika

funkcja pomiaru tkanki tłuszczowej (Body Fat)

funkcja odliczania ustawionej wartości (czas, odległość, ilość kalorii)

Przyciski szybkiego wyboru: prędkość: 2, 4, 6, 8, 10, 12 km/h

Porty: Jack 3.5 (MP3)

Tryb oszczędzania energii

 

Darmowa dostawa

 

Przeznaczenie Domowe;

System oporu Elektryczny;

Prędkość maksymalna 18 km/h;

Długość pasa 120 cm;

Maksymalna waga użytkownika 120 kg;

Szerokość pasa 40 cm;

Waga [kg] 43;

Moc silnika 2.5 KM;

 

Funkcje:

Pomiar czasu;

Pomiar dystansu;

Pomiar prędkości;

Pomiar pulsu;

Pomiar spalonych kalorii;

 

Programy treningowe Tak;

Wyświetlacz Tak;

Bluetooth Nie;

Współpraca z urządzeniami mobilnymi Nie;

Gniazdo mini Jack Nie;

Uchwyt na bidon Tak;

Uchwyt na urządzenia mobilne Tak;

Regulacja kąta nachylenia Tak;

Nawiew Nie;

Gniazdo USB Nie;

Wi-Fi Nie;

Kółka transportowe Tak;

Możliwość złożenia Tak;

Zastosowanie Do biegania i chodzenia

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie