• Zipro Rower treningowy magnetyczny Easy

Symbol: 1592575
1098.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Trenuj w domu (Kurier24h) 0
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 537 800 466

Sprawdzone rozwiązania w rowerze poziomym Bezpieczna dla kręgosłupa pozycja półleżąca Recepta Zipro na skuteczny domowy trening bez przeciążania kręgosłupa - zamienić sprawdzony stacjonarny rower pionowy na poziomy. Nowoczesna konstrukcja roweru Easy bazuje na korpusie Zipro Nitro uzupełnionym o duże siedzisko z oparciem. Całość jest stabilna, daje poczucie bezpieczeństwa oraz wygodę podczas regularnych ćwiczeń. Easy Zipro pozwala spalić zbędne kalorie, poprawić kondycję i wzmocnić mięśnie nóg - wszystko to bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Dzięki regulowanej odległości siodełka od pedałów rower można łatwo i dokładnie dopasować do wzrostu osoby ćwiczącej. Wystarczy usiąść na szerokim siodełku z wyprofilowanym oparciem, położyć stopy na pedałach wyposażonych w paski stabilizujące i rozpocząć trening. Niezwykle istotna dla jakości treningu na rowerze stacjonarnym jest płynność pracy - w Zipro Easy gwarantuje ją magnetyczny system oporu. Jego regulacji dokonuje się za pomocą pokrętła umieszczonego na kolumnie z komputerem. Jej 8-stopniowy zakres umożliwia prowadzić treningi o różnym poziomie trudności i skierowane na osiąganie konkretnych rezultatów.

Monitorowanie treningu Pomiar danych treningowych Rower został wyposażony w komputer z czytelnym ekranem LCD, który wyświetla najważniejsze informacje o prowadzonym treningu. Dokonuje pomiaru czasu, prędkości, dystansu, spalonych kalorii, obrotów na minutę oraz pulsu rejestrowanego przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach przy siedzisku. Dzięki funkcji scan poszczególne parametry wyświetlane są cyklicznie, co pozwala je widzieć bez konieczności wciskania przycisków i zaburzania rytmu treningu. Wysokość pulsu mierzysz kładąc dłonie na uchwytach z sensorami umieszczonymi po bokach siedziska. Komputer umożliwia też ćwiczyć ustawiając docelowy czas, prędkość i kalorie, a także górną granicę pulsu. Zakończenie odliczania ustawionej wartości sygnalizuje alarm dźwiękowy. Przyjmij najwygodniejszą i prawidłową pozycję do ćwiczeń Rower Zipro Easy łatwo dopasować do warunków fizycznych swoich, a także innych osób w domu, które również bedą z niego korzystać. Możliwość dopasowania nachylenia kierownicy, odległości siodełka od pedałów oraz pasków stabilizujących stopy na pedałach pozwala przyjąć odpowiednią pozycję do ćwiczeń. Sprzęt posiada koło zamachowe o wadze 8 kilogramów. Korzysta z magnetycznego systemu oporu, który charakteryzuje się niezawodnym działaniem i płynną pracą na każdym z 8 poziomów obciążenia. Regulacji dokonuje się za pomocą pokrętła umieszczonego na przedniej kolumnie.

Rower pozwala regulować Odległość siodełka od pedałów Kąta nachylenia kierownicy Poziom oporu Długość pasków stabilizujących stopy na pedałach Więcej możliwości dopasowania to więcej komfortu Nachylenie kierownicy Kąt nachylenia uchwytów z czujnikami do pomiaru pulsu przy komputerze jest regulowany. Jego prawidłowe ustawienie poprawia komfort i jakość treningu. Regulacja odległości siodełka Regulacja odległości siodełka od pedałów w szerokim zakresie pozwala na precyzyjne dopasowanie roweru do wzrostu osoby ćwiczącej. Regulacja pasków na stopy Paski na pedałach można regulować, by dobrze stabilizowały stopy w trakcie ćwiczeń.

Wygoda treningu w swoich czterech ścianach Rower Easy dzięki swojej ergonomii oraz sprawdzonym i praktycznym rozwiązaniom dba o zachowanie komfortu w trakcie ćwiczeń. Pozycja półleżąca jest bezpieczna dla kręgosłupa Kółka transportowe pozwalają bez wysiłki przestawiać rower w pomieszczeniu na czas treningu i po jego zakończeniu Umieszczone na podstawie stopki umożliwiają precyzyjne wypoziomowanie Szerokie podstawy zapewniają stabilność w trakcie ćwiczeń Ergonomiczne siodełko i oparcie dbają o komfort podczas treningów Bezawaryjny i niezawodny magnetyczny system oporu Wygodna regulacja poziomu oporu Wyciszona pokrywa koła zamachowego Samopoziomujące pedały z regulowanymi paskami na stopy Bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń W trosce o kręgosłup Rower poziomy ze względu na swoją konstrukcję stanowi bezpieczne narzędzie do ćwiczeń. Pozycja półleżąca mocno redukuje przeciążenia kręgosłupa oraz powoduje obciążeń związanych z wagą ciała, dlatego jest dobrym rozwiązaniem dla skarżących się na bóle pleców. osób otyłych, a także seniorom oraz tym, którzy mają za sobą kontuzje. Wzmacniaj i wyszczuplaj mięśnie Rower nie zajmuje wiele miejsca i umożliwia prowadzić skuteczny trening we własnym domu.

Ćwiczenia na nim angażują do pracy przede wszystkim mięśnie nóg, a pozycja półleżąca także aktywuje dodatkowo mięśnie brzucha. Trening z użyciem rowerów treningowych pozwala wydajnie spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Po zaledwie 30 minutach pracy z rowerkiem organizm spala nawet ponad 200 kcal. Ćwiczenia umożliwiają poprawiać swój wygląd i szybko dostrzec zauważalne różnice w postaci wyszczuplonych i wyrzeźbionych nóg, pośladków, bioder oraz okolic pasa. Rower Wymiary: 117 x 62 x 108 cm (dł. x szer. x wys.) Waga: 31 kg

Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Magnetyczny system oporu Waga koła zamachowego: 8 kg Manualna regulacja oporu 8 stopni regulacji oporu Szerokie, wygodne siedzisko Ergonomiczne oparcie Płynna regulacja odległości siodełka od pedałów: 79-92 cm (mierzona od oparcia do osi pedałów) Dotykowe sensory pulsu na uchwytach przy siodełku Regulowany kąt nachylenia kierownicy Antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami Wyważone pedały samoczynnie ustawiają się w pozycji poziomej Szerokie stabilizatory przód: 45 cm tył: 55 cm Wyciszona pokrywa koła zamachowego Kółka transportowe w przednim stabilizatorze Wymiary opakowania: 111 x 25,5 x 68,5 cm Waga brutto: 34 kg Gwarancja door to door Komputer Wyświetlacz LCD Czas Prędkość Dystans Kalorie Odo Puls RPM Scan Ustawienie czasu, prędkości, kalorii odliczanie od ustawionej wartości Ustawienie górnej granicy pulsu Alarm sygnał dźwiękowy kiedy zakończy się odliczanie ustawionej wartość Zasilanie: 2 baterie AA (w zestawie)               Rodzaj Poziome;Maksymalna waga użytkownika 150 kg;Waga koła zamachowego 8 kg;Waga [kg] 31;Darmowa dostawa Darmowa dostawa;Przeznaczenie Domowe;System oporu Magnetyczny;Programy treningowe Nie;Sezonowość CAŁOROCZNY;Opłata dla PM Paczka do 40 kg NST;Współpraca z aplikacjami mobilnymi Nie;Technologie Nie dotyczy;Bluetooth Nie;Komputer Tak;Gniazdo USB Nie;Gniazdo słuchawkowe Nie;Kółka transportowe Tak;Uchwyt na bidon Nie;Uchwyt na urządzenia mobilne Tak;Wyklucz z autoopisu Tak;Odległość siedziska od podłoża 50 cm;Odległość siedziska od pedałów 69 - 82 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie