Świat Zakupów, w kategorii, "Wyposażenie", oferuje wiele ciekawych i przydatnych gadżetów, które mogą ułatwić niektóre prace w domu, np. w kuchni lub służyć jako ciekawy prezent dla bliskiej osoby.

Przy okazji swoich lub kogoś bliskiego urodzin mogą przydać się, dmuchane cyfry na hel, w kolorze srebrnym lub złotym. Takie nadmuchane cyfry staną się idealną dekoracją urodzinowego przyjęcia lub, np. balu sylwestrowego. Przy okazji przyjęcia warto również zaopatrzyć sie w wielorazowego użytku kostki do drinków wykonane ze stali nierdzewnej lub ceramiczne. Wystarczy włożyć je na chwilę do zamrażarki, a później do przygotowanego drinka. Kostki ochłodzą napój, jednocześnie nie rozcieńczając go tak jak tradycyjne kostki lodu.

Przygotowując przekąski na imprezę mogą przydać się gadżety kuchenne. Drylownica do warzyw pomoże łatwo i szybko oczyścić warzywa z gniazd nasiennych i przygotować zdrowe, chrupiące przekąski, np. z papryki, które idealnie będą pasować do dipów czy hummusu.

Na deser koniecznie muszą być lody. Waniliowe, czekoladowe, truskawkowe, każdy smak będzie łatwy do zaserwowania z praktycznym urządzeniem do nakładania lodów, znanym również jako łyżka do lodów lub gałkownica. Łyżka posiada wygodny mechanizm uwalniania gałki. Może służyć również jako przyrząd do nakładania kulek z ziemniaków lub ryżu. Gałkownica wykonana jest ze stali nierdzewnej, a średnica kulki wynosi 6 cm.

Po przyjęciu, możemy zapakować sobie lub gościom na wynos to czego nie zjedliśmy. Do tego przydadzą się pojemniki na żywność. Trzy sztuki, każda o pojemności pół litra, które można złożyć w jeden termos obiadowy. Wysokość termosu to około 25 cm. Pojemniki utrzymują temperaturę żywności, zarówno ciepłych posiłków jak i lodów.

Te oraz inne przedmioty, które znajdziesz w Świecie Zakupów, przydatne i praktyczne w naszych domach, są również idealnym pomysłem na praktyczny i ciekawy prezent dla bliskiej osoby.