W rytm piosenki Haliny Kunickiej, lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Z czym kojarzą nam się ciepłe, słoneczne dni? Oczywiście z wakacjami, a wakacje bez wody to dla wielu nie są prawdziwe wakacje. Podróże oraz zabawy nad wodą - w basenach, jeziorach, rzekach czy morzach, są uwielbiane przez nas oraz nasze dzieci!

Jednak, będąc w podróży, często słyszymy nasze pociechy krzyczące: "nudzi mi się", "nie mam co robić", "długo jeszcze?". Każdy rodzic wie jak bardzo męczące i irytujące jest słuchanie takich komentarzy. Co zabrać ze sobą na wakacyjną podróż? Na pewno warto pomyśleć o poduszkach pod głowę, które zapewnią wygodę i komfort w czasie podróży. Kiedy dzieciom jest wygodnie, są mniej rozdrażnione, łatwiej jest im zasnąć lub zająć się książką czy ulubioną grą na telefonie. Specjalnie dla nich mamy dmuchane poduszki w kolorowe, owocowe wzory. Poduszki przydadzą się również dorosłym i pozwolą na chwile wytchnienia. Sklep oferuje poduszki dmuchane, które są bardzo praktyczne ze względu na możliwość spuszczenia powietrza i złożenia ich. Taki produkt łatwiej spakować do torby kiedy podróż jest już za nami. Natomiast tradycyjne "rogaliki", z łatwością podeprą głowę, odciążą mięśnie szyi, zredukują ból kręgosłupa w czasie długi jazdy samochodem lub autobusem.

Jeśli wybraliśmy wycieczkę czy wakacje nad wodą warto się przed wyjazdem trochę przygotować.  Jadąc z dzieckiem nad wodę trzeba pomyśleć o zabraniu praktycznych akcesoriów, które nie tylko sprawią, że zabawa będzie jeszcze fajniejsza, ale również bezpieczniejsza. W naszym asortymencie, w kategorii "Lato i Turystyka", znajdziecie, m.in. dmuchane koła w ciekawych, wesołych kolorach i wzorach oraz w wielu rozmiarach, motylki na ramiona, dmuchana krzesełka do wody dla najmłodszych oraz dmuchane leżaki. Akcesoria te, nie tylko urozmaicą wodne zabawy, ale również mogą pomóc tym, którzy jeszcze nie pływają. Pod nadzorem dorosłego oraz przy pomocy dmuchanych kół, krzesełek czy motylków do pływania, dziecko, które jeszcze nie potrafi pływać, chętniej wejdzie do wody i będzie próbowało swoich sił w nauce pływania.

Po szaleństwach w wodzie przychodzi czas na odpoczynek nad brzegiem wody. Tutaj przydadzą się maty piknikowe, którą są również w wersjach wodoodpornych, ręczniki i maty plażowe, a podczas pikniku przyda się składany scyzoryk niezbędnik, który oprócz ostrza, ma również łyżkę, widelec czy otwieracz do puszek. Taki scyzoryk jest niezbędnym przyrządem dla każdego turysty, a dzięki małemu rozmiarowi bez problemu zmieścisz go w kieszeni.