Ślub przyjaciół lub krewnych zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz, co im kupić? Podarunek dla pary młodej zawsze budzi wiele emocji. Naszą propozycją na to wydarzenie jest pościel jako prezent ślubny. Sprawdźmy, jakie warunki powinna spełnić, aby sprostać oczekiwaniom nowożeńców!

  • Pościel w prezencie ślubnym – czy to dobry pomysł?
  • Pościel jako prezent – tylko najwyższa jakość!
  • Pościel – prezent na ślub. Jakie wzory i kolory wybrać?
  • Jak zapakować pościel na prezent

Pościel w prezencie ślubnym – czy to dobry pomysł?

Coraz więcej narzeczonych umieszcza adnotację o nieprzynoszeniu bukietów na ślub. Co zamiast kwiatów można wręczyć młodej parze? Tego typu życzenia zazwyczaj są motywowane chęcią ochrony środowiska naturalnego oraz otrzymania prezentu, który będzie długotrwały i użyteczny. Dobrym pomysłem jest zatem zainwestowanie w podarunek, który będzie praktyczny.

Zawarcie małżeństwa bardzo często wiąże się z przeprowadzką nowożeńców. Wśród wielu elementów wyposażenia, które potrzebne im będzie w nowym miejscu, bardzo często wymieniana jest nowa pościel. Tego typu upominek jest strzałem w dziesiątkę! Dzięki niemu młodzi małżonkowie będą mogli cieszyć się wyjątkowym prezentem ślubnym, który każdej nocy będzie im przypominał o tym wyjątkowym dniu.

Pościel jako prezent – tylko najwyższa jakość!

Gdy decydujesz się wybrać pościel jako prezent ślubny, powinieneś w pierwszej kolejności upewnić się, że jej jakość będzie zachwycająca. Ma ona być wyjątkową pamiątką dla nowożeńców, która przetrwa wiele lat! Warto wybrać produkt z najwyższej półki, nawet jeśli nie jest on najtańszy – prezent na ślub dostaje się w końcu tylko raz w życiu.

Pościel – prezent na ślub. Jakie wzory i kolory wybrać?

Przy wyborze tego typu prezentu warto zasięgnąć opinii państwa młodych w kwestii ich gustu oraz preferowanego rozmiaru pościeli. W zależności od ich upodobań można wybierać pomiędzy gładkimi materiałami oraz różnymi motywami, np. botanicznymi. Dobrze, aby pościel stylem i kolorem pasowała do sypialni nowożeńców – będzie w końcu stanowić jej element dekoracyjny. Warto rozważyć zakup zestawu, który oprócz trafiającego w gust obdarowanej pary wzoru i koloru zawierać będzie nawiązanie do ich związku, np. poprzez napisy na poduszkach „mąż” i „żona” lub „on” i „ona”.

Jak zapakować pościel na prezent?

W przypadku pościeli wybór rodzajów opakowań jest bardzo duży. Do najpopularniejszych z nich należą:

  • Kosz prezentowy
  • Kolorowy papier do pakowania prezentów
  • Eleganckie pudełko
  • Materiał
  • Celofan

Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, zadbaj o to, aby opakowanie podarunku było wyjątkowe i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Warto ozdobić je ręcznie robionymi drobiazgami, np. suszonymi kwiatami. Zagwarantuje to zaskoczenie i szeroki uśmiech młodej pary w najważniejszym dla nich dniu.