• Prześcieradła, prześcieradło z gumką bawełniane

Brak produktów do wyświetlenia

 

Na każdym łóżku musi leżeć pościel. Jednak zwykle skupiamy się na ładnych poszewkach, które podkreślą styl sypialni, a zapominamy o wadze prześcieradła. Można powiedzieć, że łóżko byłoby niepełne bez dobrego prześcieradła, które zakryje materac. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo prześcieradła, które spełnią preferencje każdego. Dbamy o duży wybór nie tylko wzorów i kolorów, ale również materiałów czy właściwości, jakie ten produkt może mieć. Dlatego zawsze oferujemy bogatą ofertę pościeli, w tym prześcieradeł.

Podstawą wyboru prześcieradła jest jego rozmiar. Każde łóżko może być inne, jednak producenci materacy, na których rozkładamy prześcieradła, używają standardowych wymiarów. Dlatego wystarczy znać rozmiar materaca, aby móc kupić prześcieradło. W naszej ofercie występują prześcieradła w rozmiarach dopasowanych, do najczęściej produkowanych materacy. Są to między innymi prześcieradła o wymiarach: 90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x220 cm. Duży wybór wśród rozmiarów daje możliwość idealnego dopasowania nowego prześcieradła do wymiarów łóżka. A przez to będzie ono idealnie przylegało do materaca.

Oprócz wielu rozmiarów, z których można wybrać odpowiednie prześcieradło, dostępne są też popularne kolory. Wbrew powszechnej opinii prześcieradło nie musi być śnieżnobiałe. Można wybrać kolory pastelowe, materiał ze wzorem, a nawet czarne prześcieradło. Wszystko zależy od naszych upodobań kolorystycznych lub wizji wymarzonej sypialni. Oferujemy prześcieradła w zróżnicowanych kolorach, aby każda osoba mogła kupić takie, które najbardziej jej się podoba.

Cenimy też materiały wysokiej jakości. Najczęstszym wyborem są prześcieradła z tkaniny frotte. Ta tkanina stworzona jest z dwóch rodzajów pętelek, dzięki czemu jest bardziej puchata niż tradycyjny splot bawełny. Takie prześcieradła są cenione przez wiele osób, ponieważ są przyjemne w dotyku. Bardzo często wybierane są też prześcieradła gładkie wykonane z 100% bawełny. Ich zaletą jest duża wytrzymałość. Bawełna jest też przewiewnym i antyalergicznym materiałem. Warto pamiętać, że wybór przyjaznego skórze prześcieradła jest bardzo ważny. Ma ono bezpośredni kontakt ze skórą, a więc warto postawić na delikatne w dotyku materiały, jak bawełna.

Oferujemy też różne rodzaje prześcieradeł. Powszechne i bardzo często kupowane prześcieradła narzutowe, wystarczy położyć na materacu i wygładzić. Przy za dużym rozmiarze, można je szybko dopasować do wielkości materaca, zawijając je pod spód. W naszej stałej ofercie są również prześcieradła z gumką. Brzegi materiału zostały obszyte elastyczną gumką, która sprawia, że po założeniu materiał zostaje na swoim miejscu. Prześcieradło z gumką nie roluje się, w przeciwieństwie do prześcieradła narzutowego. Proponujemy te dwa najpopularniejsze rozwiązania, aby mogli Państwo sami zadecydować, jaki rodzaj prześcieradła, będzie dla Was najbardziej wygodny.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny